_S1A2073

Julianna Żuchowska

mgr. kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Pasjonatka kosmetologii estetycznej, szkoleniowiec, w zawodzie pracująca od wielu lat.

Ponieważ kosmetologia to jej pasja, nie przestaje się doszkalać w tej dziedzinie oraz śledzić najnowsze trendy. Ilość przebytych przez nią szkoleń jest niezliczona. Z prawdziwą przyjemnością zdobywa nowe umiejętności i kwalifikacje potwierdzone odpowiednimi certyfikatami.

Na co dzień prowadzi swoją klinikę, w której wykonuje zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej, pielęgnacyjnej, zabiegów modelujących sylwetkę oraz zabiegów Hi-Tech.

Dba o to, aby zarówno klinika jak i wszystkie świadczone w niej usługi były zawsze na najwyższym poziomie.

Przykłada ogromną wagę do relacji z Klientami oraz do indywidualnego podejścia do każdego z nich.

Każdy zabieg poprzedza szczegółowym wywiadem i konsultacją, żeby jak najlepiej dobrać zabiegi do potrzeb Klienta i uzyskać  jak najbardziej naturalny efekt. Wyznaje zasadę ,że medycyna estetyczna i kosmetologia uzupełniają się i stosowane razem pozwalają osiągnąć spektakularne efekty.

_S1A2262

Natalia Kardacz

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na Wydziale Kosmetologii.

Kosmetolog, związana z branżą od 2008 roku. Poza pracą kosmetologa zajmowała przez lata stanowisko managera kliniki i managera regionalnego. Dodatkowo pełniła rolę szkoleniowca w zakresie szkoleń: produktowych, standardów obsługi klienta, obsługi systemów do zarządzania obiektami Beauty & Spa. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii estetycznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych szkoleniach.
Wykonuje zabiegi:
– modelowania i wyszczuplania ciała
– ujędrniania skóry twarzy i ciała
– laseroterapii
– opalania natryskowego

_S1A2207
Klaudia Tulin
mgr. kosmetologii klinicznej
Absolwentka renomowanej Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
Pierwsze kroki w zawodzie kosmetologa stawiala w rodzinnym mieście, w gabinecie kosmetologicznym Jednak chęć rozwoju, zdobywania doswiadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji zaprowadziła ją do Warszawy. W taki sposób Klaudia trafila do nas.
Jest miłośniczką terapii skór problematycznych i trądzikowych zarówno u młodszych jak i starszych osób, ale przede wszystkim ceni sobie holistyczne podejście w kosmetologii. Z czasem odnalzała swoją pasję w zabiegach modelujących i wyszczuplających sylwetkę. Prowadzi terapie manualne oraz zabiegi hi-tech. Najwiekszą nagrodą w pracy jest zadowolenie i satysfakcja pacjenta z wspólnie wypracowanych efektów.
Młoda, otwarta, komunikatywna i zawsze z usmiechem. Uwielbia kontakt z klientem.
A w wolnej chwili chętnie porozmawia o jodze lub podzieli się przepisem kulinarnym 🙂
_S1A2329

Agnieszka Partyka

mgr. kosmetologii bioestetycznej, absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia.

Miłośniczka zabiegów poprawiających kondycję skóry twarzy. Prowadzi terapie manualne eliminujące niedoskonałości cery oraz terapie przeciwstarzeniowe łącząc zabiegi high-tech.
Specjalizuje się w zabiegach wyszczuplających, poprawiających jędrność i modelujących ciało oraz wygląd ogólny.
Interesuje się najnowszymi technologiami oraz wykorzystaniem naturalnych składników aktywnych w kosmetologii.
Otwarta, serdeczna i komunikatywna. Lubi pracę z ludźmi i bardzo indywidualnie traktuje każdego Pacjenta. Szuka rozwiązania na każdy problem.

Karolina

Karolina Kępa

Dyplomowany kosmetolog. Absolwentka studiów licencjackich Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku kosmetologia. Studia magisterskie ukończyła na Uczelni Społeczno – Medycznej w Warszawie o specjalizacji kosmetologia medyczna.

Posiada doświadzenie w pracy ze skórą dojrzałą, problematyczną oraz w zabiegach modelujących sylwetkę. Nieustannie poszerza swoją wiedzę kosmetologiczną poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach. Wykonuje zabiegi z zakresu zaawansowanej kosmetologii wykorzystując stymulatory tkankowe, wszystkie rodzaje mezoterapii, peelingi chemiczne oraz najnowszą aparaturę Hi-Tech. Zadowolenie klienta to jej największa motywacja do pracy.

IMG_20211231_174439_609

Karolina Jaroń

Mgr kosmetologii klinicznej, absolwentka warszawskiej uczelni – Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia.

Z pasją i pełnym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy w sposób holistyczny. Poprzez wysoko rozwiniętą empatię, doskonale rozumie potrzeby klienta, co przekłada się na dobór skutecznych terapii.
Przygodę z kosmetyką zaczynała od depilacji woskiem – jest w tym mistrzem. Podczas studiów zdobyła doświadczenie w klinikach laseroterapii, gdzie specjalizowała się w zabiegach: anti-aging, redukcji blizn i rozstępów oraz szeroko pojętej laseroterapii. Ponadto fascynują ją zabiegi igłowe: dermapen, mezoterapia igłowa, stymulatory tkankowe, które w szczególności stanowią dla niej misję w poprawie jakości skóry oraz komfortu życia. Dodatkowo interesuje ją trychologia – wpływ hormonów na włosy skóry głowy czy brwi. Prowadziła wiele udanych terapii łączonych w tym zakresie. Prywatnie uwielbia śpiewać, grać na gitarze, pływać, a czytanie kryminałów ją całkowicie odpręża.
Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek od 8:00 do 20:00

Soboty od 08:00 do 16:00

 

 

Świadczymy usługi na terenie Warszawy, Kabat, Mokotowa, Ursynowa, Wilanowa.

Zapraszamy na zabiegi endermologii, depilacji laserowej, redukcji celulitu, odmładzania, odchudzania, medyny estetycznej i kosmetologii.

X