_S1A2073

Julianna Żuchowska

Kosmetolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Pasjonatka kosmetologii estetycznej, szkoleniowiec, w zawodzie pracująca od wielu lat.

Ponieważ kosmetologia to jej pasja, nie przestaje się doszkalać w tej dziedzinie oraz śledzić najnowsze trendy. Ilość przebytych przez nią szkoleń jest niezliczona. Z prawdziwą przyjemnością zdobywa nowe umiejętności i kwalifikacje potwierdzone odpowiednimi certyfikatami.

Przykłada ogromną wagę do relacji z Klientami oraz do indywidualnego podejścia do każdego z nich.

Każdy zabieg poprzedza szczegółowym wywiadem i konsultacją, żeby jak najlepiej dobrać zabiegi do potrzeb Klienta i uzyskać  jak najbardziej naturalny efekt. Wyznaje zasadę ,że medycyna estetyczna i kosmetologia uzupełniają się i stosowane razem pozwalają osiągnąć spektakularne efekty.

_S1A2262

Natalia Kardacz

Kosmetolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na Wydziale Kosmetologii.

Kosmetolog, związana z branżą od 2008 roku. Poza pracą kosmetologa zajmowała przez lata stanowisko managera kliniki i managera regionalnego. Dodatkowo pełniła rolę szkoleniowca w zakresie szkoleń: produktowych, standardów obsługi klienta, obsługi systemów do zarządzania obiektami Beauty & Spa. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii estetycznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych szkoleniach.
Wykonuje zabiegi:
– modelowania i wyszczuplania ciała
– ujędrniania skóry twarzy i ciała
– laseroterapii
– opalania natryskowego

IMG_4435 (1)

Julia Ułasiuk

Kosmetolog

Absolwent Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Swoją przygodę z kosmetologią rozpoczęła na studiach zaczynając od upiększania oprawy oka i masażu twarzy. Jej kariera dynamicznie się rozwinęła, aktualnie również specjalizuje się w zabiegach modelujących sylwetkę. Klienci, którzy mieli przyjemnosc skorzystać z usług Julii twierdzą, że jest mistrzem endermologii. Julia z wielka chęcią i zaangażowaniem także wykonuje zabiegi na twarz. Każdy zabieg zamienia w rytuał, dzięki temu klienci podczas jej pracy mogą się zrelaksować. Jest miłą, zawsze uśmiechnięta i pomocną osobą.Szybko się uczy i korzysta z dużej ilości szkoleń, tak aby móc rozwijać swoją wiedzę, umiejętności potrzebne do wykonywania różnorodnych zabiegów. Aktualnie studiuje pielęgniarstwo dzięki czemu praca z igłą nie jest jej obca.

Martyna Mroczek

Martyna Mroczek

Kosmetolog

Aboslwentka Wyzszej szkoły inżynierii i zdrowia.
Miłośniczka kosmetologii specjalizująca się w terapiach skór dojrzałych oraz problematycznych. W pracy z pacjentem podchodzi w sposób indywidualny wykorzystując maksymalnie swoją wiedzę. Przygodę z kosmetologia zaczęła już podczas studiów.
W wolnych chwilach uwielbia malować obrazy,  jeździć na rolkach oraz czytać książki psychologiczne.
acb33cb7-2631-4e3f-a6b0-a20eb6bfd0f1

Martyna Ogorzałek

Kosmetolog

Absolwentka .

unnamed

dr Natalia Gabzdyl

Lekarz Med. Est./Dermatolog

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL.

W chwili obecnej w trakcie specjalizacji z dziedziny dermatologii i wenerologii w Państwowym Instytucie Medycznym w Warszawie.

Stale uczestniczy w wielu kursach i szkoleniach podnosząc oraz doskonaląc swoje kwalifikacje zawodowe.

_S1A2329

Agnieszka Partyka

Kosmetolog

Magister kosmetologii bioestetycznej, absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia.

Miłośniczka zabiegów poprawiających kondycję skóry twarzy. Prowadzi terapie manualne eliminujące niedoskonałości cery oraz terapie przeciwstarzeniowe łącząc zabiegi high-tech.
Specjalizuje się w zabiegach wyszczuplających, poprawiających jędrność i modelujących ciało oraz wygląd ogólny.
Interesuje się najnowszymi technologiami oraz wykorzystaniem naturalnych składników aktywnych w kosmetologii.
Otwarta, serdeczna i komunikatywna. Lubi pracę z ludźmi i bardzo indywidualnie traktuje każdego Pacjenta. Szuka rozwiązania na każdy problem.

IMG_20210429_132441

Karolina Kępa

Kosmetolog

Dyplomowany kosmetolog. Absolwentka studiów licencjackich Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku kosmetologia. Studia magisterskie ukończyła na Uczelni Społeczno – Medycznej w Warszawie o specjalizacji kosmetologia medyczna.

Posiada doświadzenie w pracy ze skórą dojrzałą, problematyczną oraz w zabiegach modelujących sylwetkę. Nieustannie poszerza swoją wiedzę kosmetologiczną poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach. Wykonuje zabiegi z zakresu zaawansowanej kosmetologii wykorzystując stymulatory tkankowe, wszystkie rodzaje mezoterapii, peelingi chemiczne oraz najnowszą aparaturę Hi-Tech. Zadowolenie klienta to jej największa motywacja do pracy.

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek od 8:00 do 20:00

Soboty od 08:00 do 16:00

 

 

Świadczymy usługi na terenie Warszawy, Kabat, Mokotowa, Ursynowa, Wilanowa.

Zapraszamy na zabiegi endermologii, depilacji laserowej, redukcji celulitu, odmładzania, odchudzania, medyny estetycznej i kosmetologii.

X