Infuzja tlenowa łączy czysty tlen z delikatnym masażem tkanki, dzięki zastosowanemu ciśnieniu OXY JET.

Tlen wtłaczany jest do najgłębszych warstw skóry wraz z dobraną odpowiednio ampułką.

Dzięki temu zabieg możemy dopasować do indywidualnych potrzeb klienta, a efekty końcowe są jeszcze bardziej widoczne.

Skóra staje się nawilżona, poprawia się jej koloryt, stany zapalne i zaczerwienienia łagodnieją. Tlen ma działanie odżywcze, co powoduje efekt liftingu, a zmarszczki stają się mniej widoczne.

Pod wpływem ciśnienia wytwarzanego z urządzenia dochodzi do delikatnego złuszczenia naskórka. Zabieg jest bardzo przyjemny w odczuciach, szczególnie w gorące dni.

Infuzja tlenowa za pomocą hiperbarycznego tlenu to nieinwazyjna metoda odmładzania skóry poprzez wtłaczanie substancji aktywnych do jej głębokich warstw, bez nakłuwania.

Zabieg jest przyjemny i komfortowy.

Bazuje ona na technologii hiperbarycznego tlenu oraz na wprowadzaniu w skórę skoncentrowanych składników aktywnych. Produkty wykorzystywane w zabiegu infuzji tlenowej mają odpowiednią gęstość i rozmiar cząsteczek, stworzony w taki sposób, aby jak najlepiej wnikały w głąb skóry.

Pierwsze efekty widoczne są zaraz po zabiegu. Są nimi: widoczne odświeżenie, głębokie nawilżenie na poziomie komórkowym, rozjaśnienie skóry i promienność.

Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością.

Jest także doskonałym sposobem łagodzenia objawów łuszczycy i egzemy.

Stosowana na skórę głowy stymuluje odnowę komórek i przywraca właściwy bilans wilgoci, zapewnia ich regenerację włosów, ich wzrost i poprawę odporności i elastyczności.

 

 

 

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek od 8:00 do 20:00

Soboty od 08:00 do 16:00

 

 

Świadczymy usługi na terenie Warszawy, Kabat, Mokotowa, Ursynowa, Wilanowa.

Zapraszamy na zabiegi endermologii, depilacji laserowej, redukcji celulitu, odmładzania, odchudzania, medyny estetycznej i kosmetologii.

X