I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Radiofrekwencja to promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych, wytwarzane przez prąd zmienny i w szerokim zakresie częstotliwości są wykorzystywane w kosmetologii w zabiegach nieinwazyjnego odmładzania skóry oraz redukcji tkanki tłuszczowej

Efekty:

  • Ujędrnienie skóry i poprawa napięcia
  • Wygładzenie zmarszczek i drobnych linii
  • Odmłodzenie
  • Przywrócenie kolorytu i blasku
  • Zmniejszenie porów
  • Wyrównanie atrofii i blizn powierzchownych
  • Redukcja rozstępów i blizn
  • Ujędrnienie skóry ciała

 

Urządzenie emituje fale radiowe które przekazują energię cieplną do skóry właściwej i tkanki podskórnej. Efekt termiczny obkurcza poluzowane z wiekiem włókna kolagenowe, zagęszcza je oraz pobudza syntezę elastyny  i kolagenu .W ten sposób poprawia się gęstość, elastyczność i napięcie skóry. Intensywny miejscowy wzrost temperatury (40-45 stopni C) sprawia ,rozszerzenie naczyń krwionośnych, dotlenienie, odżywienie tkanek. Fale radiowe znalazły również zastosowanie w procesie odchudzania. Na skutek działania RF skóra ulega rozgrzaniu, wytworzone ciepło rozpoczyna w tkankach proces selektywnej termolizy. W efekcie tego procesu następuje rozkład nagromadzonych w adipocytach trójglicerydów. Przyspiesza się przemiana materii co korzystnie wpływa na odtoksycznienie organizmu i usprawnienie układu limfatycznego. Efektywność działania fal radiowych można obserwować już bezpośrednio po przeprowadzonym zabiegu, jednak pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu będzie się odbywać przez następne 6 miesięcy. Ostatecznie nastąpi gruntowna przebudowa struktury skóry i jej silne ujędrnienie. Najlepsze efekty uzyskuje się po wykonaniu serii ok. 6-8 zabiegów w odstępach 1-3 tygodnie.

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek od 8:00 do 20:00

Soboty od 08:00 do 16:00

 

 

Świadczymy usługi na terenie Warszawy, Kabat, Mokotowa, Ursynowa, Wilanowa.

Zapraszamy na zabiegi endermologii, depilacji laserowej, redukcji celulitu, odmładzania, odchudzania, medyny estetycznej i kosmetologii.

X