Bezinwazyjny lifting twarzy za pomocą fal ultradźwiękowych

HIFU to urządzenie najnowszej technologii, której głównym zadaniem jest przeciwdziałanie siłą grawitacji.

Technologia skoncentrowanej wiązki ultradźwięków to obecnie jedna z najskuteczniejszych, nieinwazyjnych metod walki z wiotkością skóry w obrębie twarzy i ciała.

Wyjątkowość zabiegu HIFU polega na nienaruszeniu wierzchnich warstw skóry, a działaniu w jej głębszych partiach (dociera do tzw. warstwy SMAS).

W zależności od wybranego kartridża energia, może zostać zdeponowana na różnych głębokościach.

 

Tam gdzie spotykają się fale ultradźwiękowe, a co za tym idzie dochodzi do miejscowego zdeponowania energii, powstają tzw. punkty koagulacji termalnej (wywołane nagłym skokiem temperatury do 60-70°C).

Inicjują one natychmiastową, naturalną odpowiedź organizmu – głównie produkcję nowego kolagenu, poprzez pobudzenie fibroblastów.

Wzmożona regeneracja i przebudowa tkanki obserwowana jest przez około 90 dni po wykonaniu zabiegu – tyle czasu trwa produkcja nowego kolagenu.

Efekt utrzymuje się od jednego roku w górę – w zależności od indywidualnych cech organizmu pacjenta i właściwości jego skóry.

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek od 8:00 do 20:00

Soboty od 08:00 do 16:00

 

 

Świadczymy usługi na terenie Warszawy, Kabat, Mokotowa, Ursynowa, Wilanowa.

Zapraszamy na zabiegi endermologii, depilacji laserowej, redukcji celulitu, odmładzania, odchudzania, medyny estetycznej i kosmetologii.

X