Modelowanie sylwetki bez wysiłku.

EMT jest nowoczesnym urządzeniem, które wykorzystuje technologię HI-EMT ( high intensity electro-magnetic therapy) do wzmocnienia mięśni i redukcji tkanki tłuszczowej.

Aparat emituje fale energii elektromagnetycznej, które przenikają przez tkankę tłuszczową i docierają do mięśni. Elektromagnetyczna stymulacja intensywnie pobudza mięśnie do pracy wywołując ich ciągłe skurcze. 30 minutowy zabieg odpowiada nawet kilku godzinom ćwiczeń. Przy odpowiednim ustawieniu parametrów t.j. wysokiej częstotliwości i intensywności mięśnie pobudzane są do wykonania 49500 skurczów w ciągu pół godziny, co jest nieosiągalne w przypadku tradycyjnych ćwiczeń. Taka wytężona gimnastyka bez wysiłku zapewnia spektakularne efekty. Aparat posiada 3 programy; profesjonalny, sportowy i delikatny oraz 2 głowice zabiegowe o intensywności fali elektromagnetycznej 7 Tesli. Zabiegi wykonuje się na brzuch, uda, ramiona i pośladki. Parametry zabiegu dobierane są do poziomu tkanki tłuszczowej, zgodnie z protokołem zabiegowym. Sterowanie urządzeniem odbywa się poprzez ekran dotykowy.

Jak następuje redukcja tkanki tłuszczowej?

Technologia HI-EMT wymusza nadzwyczajnie wysoką ilość mimowolnych skurczów mięśni.

W wyniku ich wytężonej pracy następuje rozbicie trójglicerydów na glicerydy i wolne kwasy tłuszczowe, które następnie są wydalane podczas procesów metabolicznych. Zabiegi stymulują spalanie tkanki tłuszczowej.

Mięśnie są tkanką metabolicznie aktywną. Wzmocnione mięśnie potrzebują znacznie więcej energii niż tkanka tłuszczowa, dlatego zabieg zwiększa także metabolizm w trakcie spoczynku.

U osób młodszych tkanka rozkłada się bardziej równomiernie, natomiast u starszych tkanka odkłada się głównie na biodrach, brzuchu, udach. Zabiegi HI-EMT Magshape stanowią doskonałe rozwiązanie na miejscową redukcję tkanki tłuszczowej.

HIFEM jest bezpieczny dla kości i stawów.

Kiedy widoczne są efekty?

Niektóre osoby zauważają poprawę już dzień po zabiegu.

Najlepsze efekty będą widoczne po 2-4 tygodniach po zakończeniu serii.

Zalecana ilość zabiegów

Niezbędne jest wykonanie serii przynajmniej 5-10 zabiegów. W przypadku potrzeby można wykonać większą ilość zabiegów. Powtarzamy je w odstępach, co 2-3 dni.

EFEKTY zabiegów

– modelowanie sylwetki

– wzmocnienie mięśni w obrębie zabiegowym ( brzucha, ramion, ud)

– redukcja tkanki tłuszczowej

– poprawa jędrności pośladów

– wyszczuplenie i poprawa talii brzucha

– poprawa samopoczucia

– zwiększenie elastyczności mięśni

– zwiększenie masy mięśniowej

– średnia utrata tkanki tłuszczowej 19%

– średni wzrost masy mięśniowej na brzuchu 16% po upływie 1-2 miesięcy po zabiegach

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek od 8:00 do 20:00

Soboty od 08:00 do 16:00

 

 

Świadczymy usługi na terenie Warszawy, Kabat, Mokotowa, Ursynowa, Wilanowa.

Zapraszamy na zabiegi endermologii, depilacji laserowej, redukcji celulitu, odmładzania, odchudzania, medyny estetycznej i kosmetologii.

X