Cutera Excel HR to laser, który łączy w sobie dwie technologie z wykorzystaniem lasera aleksandrytowego o długości fali 755 nm oraz neodymowo-yagowego o fali długości 1064 nm. Współistnienie dwóch długości fali pozwala na zwiększenie skuteczności depilacji laserowej przy każdym fototypie skóry na różnych obszarach ciała. Długość NdYag wnika głębiej do cebulek włosa i nie wywołuje podrażnień skóry, gdyż nie jest absorbowany przez melaninę w naskórku. Ma to kluczowe znaczenie u pacjentów z ciemnym fototypem skóry IV, V oraz VI oraz przy depilacji włosów latem i przy włosach położonych głębiej. Laser o dłuższej fali 1064 nm przeznaczony jest szczególnie do depilacji laserowej Nd-Yag, przy głęboko osadzonych włosach, na plecach i udach.

Laser Cutera Excel HR umożliwia usuwanie na stałe nie tylko włosów ciemnych i grubych, ale także jasnych i cienkich. W dodatku zabiegi z jego użyciem są bezbolesne. Amerykańska firma Cutera znana na świecie z produkcji laserów marki premium opatentowała chłodzenie szafirowym szkłem w głowicy kontaktowej. Ma to decydujące znaczenie podczas wykonywania zabiegów, ponieważ chłodzenie jest przeprowadzane przed strzałem lasera, w trakcie i po dostarczeniu wiązki lasera. Pozwala to na podgrzanie mieszka włosowego do odpowiedniej temperatury, zapobiega oparzeniu naskórka, a przede wszystkim minimalizuje bolesność. Głowica automatycznie schładza się do temperatury około 4 stopni. W dodatku w porównaniu z innymi urządzeniami laser Cutera daje efekty znacznie szybciej. W niektórych wypadkach wystarcza od 2 do 3 zabiegów! Po pierwszym można zaobserwować usunięcie do 30% owłosienia danej partii.
Laser Cutera Excel HR rekomendujemy dla osób, które:

-ze względów estetycznych chcą pozbyć się niechcianego owłosienia

– zmagają się z hirsutyzmem

– zauważają silne podrażnienia skóry po goleniu lub wrastające włoski

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek od 8:00 do 20:00

Soboty od 08:00 do 16:00

 

 

Świadczymy usługi na terenie Warszawy, Kabat, Mokotowa, Ursynowa, Wilanowa.

Zapraszamy na zabiegi endermologii, depilacji laserowej, redukcji celulitu, odmładzania, odchudzania, medyny estetycznej i kosmetologii.

X