Wypełniacze to bezinwazyjny sposób korekcji zmarszczek lub modelowania twarzy charakteryzujący się wysoką efektywnością. Zawarty w nich kwas hialuronowy jest syntetycznym odpowiednikiem kwasu naturalnie występującego w naszym organizmie, którego głównym zadaniem jest wiązanie wody, dzięki czemu skóra otrzymuje odpowiednie nawilżenie, napięcie i elastyczność.

Wraz z upływem czasu cząsteczki kwasu hialuronowego ulegają degradacji, co powoduje starzenie się skóry. Aby zatrzymać ten proces i odzyskać młody wygląd skóry medycyna estetyczna oferuje nam w pełni bezpieczny zabieg, którego efekty utrzymują się nawet do 12 miesięcy.

Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego mają na celu przywrócenie symetrii oraz odpowiedniej objętości twarzy czy jednolitego napięcia skóry. Wykorzystywane są w celu niwelacji istniejących defektów kosmetycznych lub do powiększania czy wypełniania określonych tkanek twarzy.

Efekt zabiegu jest natychmiastowy, ale nie stały. Trwałość jest sprawą indywidualną, zależną m.in. od wieku osoby, typu skóry, stylu życia. Zabieg często jest powtarzany po upływie 6-12 m-cy. Pierwszy zabieg utrzymuje się krócej, jednak z każdym kolejnym efekt jest coraz bardziej długotrwały.

Wskazania:

  • Korekcja zmarszczek (m.in. bruzd nosowo-wargowych, okolic oka, poziomych zmarszczek czoła, “zmarszczek marionetki”, “zmarszczek palacza”)
  • Modelowanie twarzy (m.in. zmiana kształtu i objętości ust, uniesienie kącików ust)
  • Rewitalizacja skóry (poprawa nawilżenia, sprężystości, jędrności i elastyczności)
Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek od 8:00 do 20:00

Soboty od 08:00 do 16:00

 

 

Świadczymy usługi na terenie Warszawy, Kabat, Mokotowa, Ursynowa, Wilanowa.

Zapraszamy na zabiegi endermologii, depilacji laserowej, redukcji celulitu, odmładzania, odchudzania, medyny estetycznej i kosmetologii.

X