Odmładzaniem nazywamy nieablacyjne odmładzanie skóry. W przypadku platformy laserowej jest ono przeprowadzane najczęściej za pomocą obydwu laserów ją tworzących – aleksandrytowego i neodymowo-yagowego, użytych w trybie sekwencyjnym. Jest także możliwe zastosowanie wyłącznie lasera Nd:YAG. Fotoodmładzanie znacząco poprawia wygląd skóry, łagodząc stopniowo oznaki starzenia się wywołane działaniem promieniowania ultrafioletowego (promieniowanie to przyczynia się do uszkodzenia kolagenu i elastyny).

Do fotoodmładzania wykorzystujemy laser aleksandrytowy o długości fali 755 nm i neodymowo-yagowy o długości fali 1064 nm. Wiązka Nd:YAG jest absorbowana przez wodę znajdującą się w skórze, co podnosi temperaturę tkanek, powoduje zwiększenie napięcia włókien kolagenowych i pobudza fibroblasty do syntezy nowego kolagenu. Uzyskujemy efekt zwiększonego napięcia skóry i wygładzenia drobnych zmarszczek. Biostymulacja tkanek zwiększa również gęstość skóry. Ponadto zabieg nieablacyjnego odmładzania skóry dzięki pochłanianiu światła lasera Nd:YAG przez hemoglobinę likwiduje rumień twarzy i drobne zmiany naczyniowe. Laser aleksandrytowy, dla którego chromoforem jest melanina, likwiduje drobne przebarwienia posłoneczne.

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek od 8:00 do 20:00

Soboty od 08:00 do 16:00

 

 

Świadczymy usługi na terenie Warszawy, Kabat, Mokotowa, Ursynowa, Wilanowa.

Zapraszamy na zabiegi endermologii, depilacji laserowej, redukcji celulitu, odmładzania, odchudzania, medyny estetycznej i kosmetologii.

X