DermaPen / Nanofrax

Zabieg mezoterapii mikroigłowej polega na intensywnym, bardzo gęstym nakłuwaniu skóry twarzy lub innych części ciała, które chcemy poddać regeneracji w celu pobudzenia syntezy kolagenu. Podczas jednego zabiegu na twarzy powstają dziesiątki tysięcy malutkich nakłuć. Zabieg można wykonać o każdej porze roku co jest procedurą bezpieczną oraz nie wymaga specjalnego przygotowania pacjenta przed wizytą.

Terapia ta ma dwukierunkowe działanie. Z jednej strony mikronakłucia powodują drobne i świadome reakcje zapalne, co aktywuje system naprawy i odbudowy uszkodzonej tkanki.

Skóra zostaje „zmuszona’’ do samo regeneracji.

Z drugiej strony powstałe w skórze mikrokanaliki umożliwiają łatwe i szybkie przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry, nie musząc przy tym pokonywać bariery naskórka.

Zabieg przeprowadza się za pomocą specjalistycznego pena, który przypomina długopis i jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry. Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji (w zakresie od 0,2 mm do 3 mm) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu. Pozwala to na zwiększenie jego efektywności i bezpieczeństwa.

Terapia może być stosowana praktycznie na każdym obszarze skóry twarzy i ciała (szyi, dekolcie, ramionach, brzuchu, pośladkach i udach). By zminimalizować ból i zwiększyć komfort pacjenta, przed zabiegiem skóra pacjenta znieczulana jest specjalnym kremem. Po przeprowadzonym zabiegu skóra jest zaczerwieniona i podrażniona, dlatego też nakłada się na nią kojącą maskę.

Wskazania:

  • blizny pourazowe
  • rozstępy
  • głębokie i utrwalone zmarszczki
  • cienka i sucha skóra
  • blizny po trądzikowe
  • utrata jędrności skóry
  • przebarwienia i nierówny koloryt
  • skóra zniszczona solarium i słońcem
  • osłabione i wypadające włosy

 

Mezoterapia mikroigłowa poprawia napięcie i nawilżenie skóry, wygładza zmarszczki, pobudza skórę do produkcji nowego kolagenu. Daje efekt delikatnego liftingu skóry. Ponadto, redukuje zatkane pory, wygładza blizny i likwiduje przebarwienia potrądzikowe i posłoneczne. Skóra po zabiegu jest pięknie rozświetlona, odzyskuje witalność i promienny wygląd.

Pomaga także w terapii redukującej rozstępy na piersiach oraz innych partiach ciała, a także w leczeniu nadmiernego wypadania włosów i łysienia.

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek od 8:00 do 20:00

Soboty od 08:00 do 16:00

 

 

Świadczymy usługi na terenie Warszawy, Kabat, Mokotowa, Ursynowa, Wilanowa.

Zapraszamy na zabiegi endermologii, depilacji laserowej, redukcji celulitu, odmładzania, odchudzania, medyny estetycznej i kosmetologii.

X