Lipoliza iniekcyjna to nowoczesny, nieinwazyjny i bezpieczny zabieg wykorzystywanym w medycynie estetycznej, którego celem jest wymodelowanie i wyszczuplenie sylwetki oraz miejscowe zredukowanie tłuszczu i pozbycie się zbędnych centymetrów i kilogramów w krótkim czasie i bez wysiłku. Jest to alternatywne rozwiązanie dla zabiegów liposukcji (odsysania tłuszczu), które są bolesne i inwazyjne oraz mogą zostawiać zniekształcenia na skórze. Lipoliza iniekcyjna może być także uzupełnieniem zabiegu liposukcji, bo niweluje nierówności powstałe na skórze po wykonanym zabiegu odsysania tłuszczu.

Procedura wykonania lipolizy iniekcyjnej polega na miejscowym podaniu zastrzyku z substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych, które następnie rozpuszczają się, a uwolnione w tym procesie tłuszcze w trakcie przemiany materii rozkładają się i zostają wydalane z organizmu.

Lipoliza iniekcyjna to zabieg przeznaczony do redukcji tkanki tłuszczowej. Zazwyczaj stosowany jest w celu:

  • zniwelowania podwójnego podbródka
  • pozbycia się fałd tłuszczu z brzucha,
  • usunięcia tłuszczu z wewnętrznej i zewnętrznej strony ud
  • wyszczuplenia pośladków
  • pozbycia się boczków
  • usunięcia nadmiaru tłuszczu z okolic pach, kolan, bioder, pleców
  • pozbycia się tłuszczu z karku (tzw. byczego karczku)

Stosowany jest także w przypadku ginekomastii męskiej. Zabieg powtarza się w kilkutygodniowych odstępach od 2-6 razy. Decyzję o powtórnym wykonaniu zabiegu podejmuje lekarz, w zależności od ilości nagromadzenia tkanki tłuszczowej i pożądanych efektów.

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek od 8:00 do 20:00

Soboty od 08:00 do 16:00

 

 

Świadczymy usługi na terenie Warszawy, Kabat, Mokotowa, Ursynowa, Wilanowa.

Zapraszamy na zabiegi endermologii, depilacji laserowej, redukcji celulitu, odmładzania, odchudzania, medyny estetycznej i kosmetologii.

X