Opalanie natryskowe, inaczej nazywane Airbrush Tanning, jest jedną z bezpiecznych metod opalania. Dodatkową zaletą jest to, że skóra nabiera ładnej, zdrowo wyglądającej opalenizny.

Opalanie natryskowe wybierają również kobiety będące w ciąży. Co istotne, tego typu opalenizna nie powstaje w wyniku kontaktu naskórka z promieniowanie ultrafioletowym – dzieje się tak podczas opalania na słońcu bądź zwykłą metodą w solarium. Ta metoda polega na spryskaniu ciała odpowiednim barwnikiem. Pokrywa skórę delikatnym odcieniem brązu i dodatkowo nawilża oraz odżywia skórę.

Preparat stosowany do opalania natryskowego jest bezpieczny i łagodny dla skóry. Co istotnie nie wywołuje alergii czy podrażnień. Zawdzięcza to składowi wolnemu od alkoholu oraz parabenów, a głównym składnikiem mgiełki jest dihydroksyaceton (DHA – bezbarwny cukier). Kiedy produkt zostanie nałożony na skórę, oddziałuje na aminokwasy i w ten sposób delikatnie pobudza produkcje melaniny. Efekt opalania jest natychmiastowy i utrzymuje się około 7-10 dni.

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek od 8:00 do 20:00

Soboty od 08:00 do 16:00

 

 

Świadczymy usługi na terenie Warszawy, Kabat, Mokotowa, Ursynowa, Wilanowa.

Zapraszamy na zabiegi endermologii, depilacji laserowej, redukcji celulitu, odmładzania, odchudzania, medyny estetycznej i kosmetologii.

X