0

Lato trwa w najlepsze, a w tym czasie szczególnie zależy nam, aby nasze ciała prezentowały się perfekcyjnie, więc to dobry moment, aby wspomnieć Wam o zabiegu  HI-EMT Muscle, czyli o elektromagnetycznej stymulacji mięśni i redukcji tkanki tłuszczowej.

EMT to sprecyzowama technologia wykorzystywana podczas zabiegów fizjoterapeutycznych, a także w zabiegach modelujących sylwetkę.

Urządzenie posiada 2 duże głowice emitujące największy dostępny poziom energii na rynku, bo aż 7 Tesli. Pole ektromagnetyczne wytworzone w głowicach przenika nieinwazyjnie przez skórę oraz tkankę tłuszczową i oddziałuje na mięsień, który następnie wyzwala maksymalne skurcze. Podczas 30-minutowego zabiegu następuje aż 20 tys. skurczów. Nie jesteśmy w stanie osiągnąć tego na zwykłym treningu siłowym.

Pierwsze efekty są widoczne już po 2 zabiegu. Następuje wzrost masy mięśniowej oraz ubytek tkanki tłuszczowej w miejscu zabiegowym. Pośladki stają się większe, twardsze i jędrniejsze.

Brzuch robi się twardszy, tkanka tłuszczowa spada.

Na ostateczny efekt należy czekać jeszcze do kilku tygodni po ostatnim zabiegu w serii, ponieważ HI EMT to zabieg hipertroficzny, czyli stymulujemy wzrost masy mięśniowej i doprowadzamy przez to do mikrourazów takich samych jak tych podczas treningu  siłowego tylko w dużo większej koncentracji konkretnej partii. Dzięki temu organizm w ciągu kilku tygodni odbudowuje mikrouszkodzenia i następuje rozrost masy mięśniowej. Jest to hipertrofia miofibrylarna. 

Zabieg poprzedzony jest szczegółowym wywiadem, w trakcie którego następuje kwalifikacja do zabiegu i odpowiedniego programu pracy maszyny.
Następnie poddawana zabiegowi osoba kładzie się, a głowice umieszczane są prostopadle do powierzchni zabiegowej, tak aby dokładnie przylegały.  W kolejnym etapie kosmetolog dobiera parametry oraz program pracy maszyny. Jedna partia zabiegowa zajmuje 30 minut. Zabieg jest dosyć intensywny w odczuciach, ale przyjemny. Nie następuje po nim okres rekonwalescencji.

Wskazania do zabiegu

–  lifting i napięcie pośladków
– ujędrnienie i napięcie brzucha
– wzmocnienie mięśni talii, ud i ramion
– zwiększenie masy mięśniowej z jednoczesną redukcją tkanki tłuszczowej
– efektywne zmniejszenie rozstępu mięśnia prostego brzucha
– stymulacja uszkodzonych w wyniku różnego rodzaju urazów mięśni
– ujędrnienie i poprawa sylwetki
– wysmuklenie poszczególnych partii ciała

Przeciwwskazania do zabiegu

– ciąża i okres karmienia piersią
– rozrusznik serca
– implanty
– nieuregulowana cukrzyca
– choroby nowotworowe
– ogólne złe samopoczucie
– gorączka

X